טיפול באמצעות גינון

קצת על טיפול באמצעות גינון

גינון טיפולי הוא טיפול באמצעות שימוש בצמחים וכן בפעילויות גינון, באהבה ובקרבה של האדם לטבע וזאת בכדי לשפר את איכות החיים שלו הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. בגינון טיפולי המטפל משתמש במרחב של הגינה וכן בפעילויות גינון שונות ובפעילויות נלוות לגינה לדוגמה: יצירה של מוצרים שימושיים מחומרים צמחיים, הכנת משקאות ומאכלים, יצירה אומנותית, בנייה של אלמנטים שונים כגון: גשר, גדר, בריכה, התייחסות לבעלי חיים בגינה ועוד, וזאת בכדי להשיג את מטרות הטיפול או כאמצעים ליצירת הליך טיפולי. הגינון הטיפולי מתבסס על ההשפעה המרפאת והחיובית של שהייה פאסיבית של אדם ליד צמחים. השפעה זאת יכולה לסייע לו בהפחתת מתח, ברגיעה, בשיפור יכולות הקשב והריכוז שלו ועוד.

טיפול באמצעות גינון | מיומנויות חברתיות
תל אביב

.

עוד...

בוצע אימות עבור יונתן מנדלבאום

טוען...

תודה! שמרנו את נתוני החיפוש שלכם.
הזינו את המייל והטלפון שלכם, ואנחנו נעדכן אתכם בהקדם.

לא מצאתם מטפל/ת באזור שלכם?
לחצו כאן כדי לקבל מטפלות ומטפלים אשר עונים לחיפוש שלכם ומקבלים באופן מקוון (בזום)

הדרכת הורים
הרצליה

אפשרות לטיפול מקוון

כל הכבוד לכם על הצעד הראשון, כאמא לתאומים היה לי חשוב לא להיות לבד וגם אני בזמנו לקחתי הדרכת הורים כדי לקבל כלים נכונים להתמודד עם התסכול, מאבקי הכוח והעייפות. היה לי חשוב לשמור על איזון בין אמהות ומשפחתיות לבין הצלחה בקריירה. אז נעים מאוד, שמי כרמית אני מאמנת הורים ומאמנת אישית מוסמכת בוגרת מכון אדלר. מלווה זוג הורים/הורה יחיד לקבלת כלים לשינוי להחזיר את הסדר והשליטה על החיים בבית. מטפלת לפי גישת אדלר שהיא קודם כל גישת חינוך עם שפה חיובית ומכבדת. אני אמא לתאומים בני 8 מהרצליה. מתמחה במאבקי כוח, צפייה ממושכת במסכים, קושי חברתי, מריבות אחים, הצבת גבולות, קשב וריכוז, רגישות יתר, חסות יתר בנוסף, מלווה סבתות וסבים בחיזוק הקשר עם הנכדים, פתרון קונפליקטים בין דוריים. אשמח ללוות אתכם בתהליך כל כך חשוב ומעצים שעושה שינוי תוך זמן קצר יחסית.
עוד...

בוצע אימות עבור כרמית בן דוד

הדרכת הורים

יעל עופר הראל

קבוצת יבנה

קבוצת יבנה

אפשרות לטיפול מקוון

יעל עופר הראל-עו”ס (MA), פסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית, מטפלת בחרדות, הכנה לפרישה מעבודה, גיל שלישי, הדרכת הורים ובמשפחות עם ילד מיוחד(התמחות באוטיזם). הטיפול יכול להיות דרך ההורים או דרך הילד עצמו ומלווה בהדרכת הורים. אני מאמין: לכל אחד מאיתנו יש צרכים וכוחות. אנו צריכים שיראו את הכוחות והצרכים שלנו, יאהבו אותנו ולא יוותרו לנו,
עוד...

בוצע אימות עבור יעל עופר הראל

הדרכת הורים | טיפול בשיטת CBT

ענבל ממן

פתח תקווה

פתח תקווה

אפשרות לטיפול מקוון

מאמינה שבכל ילד טמונים כוחות ואוצרות. תפקידנו לסייע בגילוי כוחות אלה ובמימושם, על מנת שנוכל לבסס דימוי עצמי חיובי ותחושת מסוגלות.
עוד...

בוצע אימות עבור ענבל ממן

הדרכת הורים | טיפול בשיטת CBT
ראש העין

אפשרות לטיפול מקוון

מטפלת כ12 שנים בילדים ובני נוער. את דרכי התחלתי בחינוך המיוחד לנוער עם בעיות רגשיות ונפשיות ומשם המשכתי להתפתחות מקצועית הכוללת מעטפת אישית בקליניקה פרטית בליווי של הדרכת הורים והתמקדות בילדים ובבני הנוער. בקליניקה אני מתמחה לויסות רגשי התנהגותי, חרדות, מיומנויות חברתיות ועוד.
עוד...

בוצע אימות עבור אוראל אבנעים גלטר

הדרכת הורים | יועצת שינה

הילה נבון גולדנברג

עמק יזרעאל עפולה והסביבה

עמק יזרעאל עפולה והסביבה

אפשרות לטיפול מקוון

שמי הילה ואני מדריכת הורים מוסמכת בגישת אדלר ויועצת שינה מוסמכת בגישת לילה טוב. עובדת ומלווה משפחות באתגרי החיים, ההורות והשינה של ילדיהם. מזמינה אתכם שניפגש. נשוחח, נדבר, נשמע ונקשיב ומניסיוני האישי והמקצועי אספק לכם ליווי וייעוץ, הדרכה והכנה לדבר הגדול שנקרא משפחה כדי שבסוף יחד נקבל את המפתח להורות מאושרת.
עוד...

בוצע אימות עבור הילה נבון גולדנברג

טיפול בתנועה

לילך ביתן

תל מונד

תל מונד

אפשרות לטיפול מקוון

בעלת כלים, יכולת וניסיון בבריאות הנפש והגוף בעבודה עם ילדים והוריהם, נוער ומבוגרים במטרה להיטיב את איכות החיים המשפחתית והאישית גם יחד.
עוד...

בוצע אימות עבור לילך ביתן

טוען...

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן