"אנוש הנני, וכל דבר
אנושי אינו זר לי"

"אנוש הנני, וכל דבר אנושי אינו זר לי"

מה זה Indekids?

Indekids הינה קהילה טיפולית מקצועית.

המטרה שלנו היא לחבר בין הורים לילדים ומתבגרים לבין מטפלים רגשיים ומומחים.

מתוך קושי אישי, הבנו כמה קשה להורים בעולם החדש בו אנו נמצאים, למצוא את הטיפול המדויק ביותר עבור ילדיהם.
המבחר העצום שקיים והידע הסותר שנמצאים אי שם ברחבי הרשת, מקשים על החיפוש והבחירה, גורמים לתסכול של ממש בקרב הורים רבים, לעיתים מביאים את ההורים לנטישה של חיפוש אחר טיפול, כך מתעצמים הקשיים של ילדיהם, ועל פי חוקי הטבע – גם שלהם.

הקהילה הטיפולית המקצועית שלנו בראש ובראשונה נועדה להוות מרחב בטוח, אמין ומקצועי, ובכך לחבר בין הורים המחפשים טיפול לילדיהם, לבין אנשי מקצוע טיפוליים שיש ביכולתם לתת מענה מדוייק לצרכים ולהתמודדות של ילדיהם.

מי אני?

שמי מורן גינדי שפיגל, בעלת B.A בפסיכולוגיה ו – M.A בייעוץ חינוכי לגיל הרך. נשואה לאוריאל ואמא לשלושה ילדים בגיל הרך, ממרכז הארץ. מתמודדים עם גידול ילדים, קריירה, ניהול בית, חיי משפחה ורצון עמוק ואמיתי להצליח בכך ולהיות הורים טובים דיו. במקביל, יזמית ומייסדת את Indekids – קהילה טיפולית מקצועית שמחברת בין מטפלים ומומחים לילדים ולמתבגרים לביניכם, הורים המחפשים טיפול מקצועי ומדוייק עבור ילדיכם, כך שתקבלו את המענה המיטבי להתמודדות ולצרכים של ילדיכם ובהתאם לחוקי הטבע – גם לשלכם.

אם אתם הורים בדיוק כמוני, בטח עברתם את המסע הארוך, ולעיתים גם המייגע, עד לבחירת הטיפול המדוייק ביותר עבור ילדיכם. שאלתם בקבוצות וואטסאפ, התייעצתם עם חברים, עשיתם גוגל, ביקשתם עזרה מהגננת/מורה, קיימתם כמה שיחות טלפון שבמהלכן הבנתם שזה לא בדיוק הטיפול שאתם מחפשים, בזמן שנוח לכם ובמחיר שאתם יכולים לשלם. עברתם דרך לא פשוטה. מבינה, גם אני.

צוות המומחים שלי ואני יצאנו יחד למסע של מחקר, חשיבה והקמת Indekids. מטרתינו היא לחבר בקלות בין מטפלים מקצועיים, לבינינו ההורים, שמחפשים טיפול לילדינו ולמתבגרינו.

Indekids צמח מתוך שנים של עבודה במערכת החינוך, הפורמלית והבלתי פורמלית. שנים בהן נראה כי הצורך בחיפוש אחר מטפלים ומומחים ורכישת ארגז כלים להתמודדויות מגוונות הולך וגדל. תהיות על קדמת הטכנולוגיה, גירויים אינסופיים, עודף מידע ממקורות רבים ומגוונים הובילו לבניית קהילה טיפולית מקצועית אשר תהווה מקום שקט, בטוח ואיכותי. בעזרת מנגנון חיפוש מתקדם ונוח תוכלו למצוא את הטיפול המדוייק ביותר עבור ההתמודדות של ילדיכם.

במהלך השנים בהן עבדתי במערכות החינוך השונות, מרבית הקשר שלי היה עם הורים. ראיתי מקרוב את ההתמודדויות שלהם, עזרתי להם לדייק את הצורך שלהם וסייעתי להם במציאת מטפלים רגשיים ומומחים במגוון תחומים טיפוליים. כך מצאתי את עצמי מסתובבת עם המלצות שאספתי במהלך השנים.

מתוך החוויות האישיות שלי הן מהזירה המשפחתית והן מהזירה התעסוקתית, מתוך היכרות עם עולם הטיפול ועם קהילת המטפלים, בחרתי להקים את Indekids, קהילה טיפולית מקצועית של מטפלים רגשיים ומומחים ובכך ליצור עבורכם מרחב מקצועי ובטוח. 

כך, עם המון מחשבה ודיוק, נבנה Indekids. הייחודיות שלנו היא הקלות והנוחות שבה נעשה החיבור בין מטפלים ומומחים, לבין הורים המחפשים מענה טיפולי מדוייק עבור ההתמודדות של ילדיהם. המטפלים שהתקבלו לקהילה אומתו על ידינו ותעודות הטיפול וההתמחות שלהם נבדקו בצורה ידנית טרם עלייתם לאתר. אנו רואים חשיבות עליונה בטיבו ובאמינותו של המטפל.

יצרנו מנגנון קל ונוח המאפשר לכם, ההורים, לתחום ולסנן ע”פ קריטריונים מדויקים ורלוונטיים עבורכם, ואפילו כיצד תקבלו החזר כספי עבור הטיפול. בקיצור, חשבנו פה על הכל!

מזמינה אתכם, הורים יקרים, באהבה גדולה למרחב המוגן והבטוח שיצרנו כאן עבור כולנו. כולי תקווה שהחיבורים שייעשו כאן יובילו את ילדיכם ואתכם לשקט פנימי, התמודדות בטוחה ורווחה נפשית גבוהה.

מי אנחנו

‫מי אנחנו? מורן ואוריאל‪ ,‬זוג בעשור הרביעי של חייו‪ ,‬ממרכז הארץ.‪
‬יחד יצרנו‬ ‫שלושה אוצרות מופלאות -‬דניאלה‪ ,‬רז וגאיה‪ .‬בדיוק כמוכם‪ ,‬גם אנחנו‬ ‫מתמודדים עם גידול ילדים‪נ‬ניהול בית‪ ,‬חיי משפחה ורצון עמוק ואמיתי להצליח‬ ‫בכך ולהיות הורים טובים דיו‪.


מורן, בעלת BA בפסיכולוגיה ו-MA בייעוץ חינוכי לגיל הרך, הרגישה כי כאשר עולה חשד לקושי מסוים בקרב ילדינו, בין אם אנו אלה שמבחינים בכך ראשונים או קרובים משפחה, גננת, מורה – אנו פונים לעזרה מקצועית.

דבר ראשון שאנחנו עושים לרוב זה לחפש באתרי אינטרנט שונים. המון מידע קופץ, והקול הזה שאומר ‘איך לבחור את הכי טוב לילד שלי?’ מטריד ולא מצליח להבין מתוך השפע – מה באמת הכי טוב ונכון.
אז אנחנו מוצאים את עצמנו פונים לקבוצת וואטסאפ של השכונה, לקבוצה של הגן, של הביה”ס לחברי משפחה או חברים – אולי מישהו כבר היה שם ויכול לעזור במקרה הספציפי שלי.

אבל היי – איך אדע אם זה מותאם למה שאני מחפשת? לטווח המחירים שלי? לאזור מגורים שלי? לבעיה הספציפית של הילד או הילדה שלי… שוב הלכתי לאיבוד.
מתוך התחושה המתסכלת הזו, עם המון מחשבה ואכפתיות – צמח אינדקידס.
הייחודיות שלנו היא הדגש שאנו נותנים לאיכות המטפלים. אנשי המקצוע שלנו עברו סינון מעמיק ואיכותי, תעודות המטפלים שלהם נבדקו ואומתו בצורה ידנית טרם עלייתם לאתר.

החשיבות העלינו היא בטיבו של המטפל או המטפלת שעומדים מולכם כעת בחיפוש. קהל לקוחותינו מספק חוויות אישיות מהפגישה עם המטפל\ת, כך שאתם יכולים לקבל תמונה אמיתית של איש\ת המקצוע בו אתם מתעניינים. יצרנו מנגון קל ונוח המאפשר לכם לתחום ולסנן ע”פ קריטריונים מדוייקים ורלוונטים עבורכם את מה שהכי טוב לילד\ה שלכם!

מי אנחנו

כל המטפלים החברים בקהילה הטיפולית מקצועית שלנו אומתו והכשרתם נבדקה על ידי צוות המומחים שלנו

בכדי להתקבל לקהילה הטיפולית המקצועית שלנו, המטפלים נדרשים לשלוח לנו את ההסמכה הרלוונטית שלהם, את תעודות התואר ואת התעודות הטיפוליות להן הם זכאים. רק לאחר שאנו מוודאים באופן ידני שהן ניתנו להם לאחר שעברו את ההכשרה המתאימה וממוסד מוכר, אנו מאפשרים את קבלתם לקהילת המטפלים שלנו.

תוכלו לבדוק בקלות עבור אילו טיפולים אתם זכאים להחזר כספי מחברות הביטוח הפרטיות בהן אתם מבוטחים

אנו יודעים שהצורך בטיפולים עולה וגובר, העולם החדש מביא איתו מודעות גדולה יותר לטיפול, אנו ההורים חוקרים ובודקים את הקשיים של ילדינו וכך עולה חשיבות הטיפול בקשיים של ילדינו, עוד בעודם צעירים. עם זאת, מדובר המון על יוקר המחייה וגידול ילדים במדינת ישראל, משפחות רבות אינן מסוגלות לשלם עבור טיפולים רבים, ואם תהיה באפשרותכם לקבל החזר כספי עבור הטיפול, כמובן תעדיפו לבחור באפשרות הזאת. בפרופילים השונים של המטפלים תוכלו לראות האם הם עובדים עם אחת מקופות החולים. בנוסף, לכל חברות הביטוח הפרטיות יש את הזכאות להחזר כספי עבור טיפולים לילדים ולמתבגרים, בהתאם לפוליסה האישית שלכם. באפשרותכם לבדוק בפרופיל האישי של המטפלים השונים את תנאי ההחזר עבור סוג הטיפול. כמו כן, תמצאו קישור ל – “הר ביטוח”, וכך תוכלו לבדוק בקלות ומהירות את תנאי הפוליסה שלכם.

כאן תמצאו את מגוון המטפלים המתגוררים באזור הנוח ביותר עבורכם

לקחת לטיפול, לחכות בחוץ, למצוא סידור לשאר הילדים, להוציא מהגן באמצע היום, להחזיר לצהרון או כבר להשאיר בבית? בשגרת החיים העמוסה שלנו להכניס ללו”ז שלנו טיפול שבועי זו לעיתים משימה לא פשוטה. בנינו את מערכת החיפוש שלנו כך שתוכלו לבחור מגוון של מטפלים המתגוררים באזור המגורים שלכם כך שחווית הטיפול עם המטפל המדוייק עבורכם תהיה נוחה ונגישה.

מערכת החיפוש שלנו נגישה ונוחה. יש ביכולתם לסנן את הטיפול הרצוי על פי קטגוריות רלוונטיות עבורכם

כמה פעמים יצא לך לשוחח טלפונית או להתכתב ארוכות בוואטסאפ עם מטפלים שונים, לספר על הקושי שהביא אתכם לטיפול – ואיפשהו במהלך השיחה הבנתם שאין כאן התאמה מדויקת לצורך?
מנגנון החיפוש המתקדם והנוח שלנו נבנה עם המון מחשבה ודיוק, בעזרת מיטב המוחות. אנחנו חושבים, מתנסים, מדייקים ומתייעלים כל הזמן כך שהחיבור ביניכם, ההורים המחפשים טיפול לילדיהם, לבין המטפלים יתבצע בנוחות המירבית, בהתאם לסינון החיפוש המדויק אותו הגדרתם.

תמצאו כאן מאמרים עדכניים וחומר מקצועי על מנת שתוכלו להעמיק את הידע התאורטי שלכם בתחום הרלוונטי עבורכם

כידוע, ברשת יש המון מידע. פעם היינו צריכים לקרוא ספרים, לשאול אוטוריטות בתחום – היום, בעולם החדש, כל המידע נגיש ופרוס לפנינו ברשתות חברתיות, מנועי חיפוש, קבוצות פייסבוק ייעודיות, קבוצות וואטסאפ ועוד. לעיתים, כל כך הרבה מידע בכל כך הרבה מרחבים וירטואלים. מטפלים ומומחים החברים בקהילה הטיפולית המקצועית שלנו, כותבים עבורכם את התכנים אותם הם חיים ונושמים, ובכך מייצרים הזדמנות עבורכם, קהל המטופלים, להכיר אותם יותר ולהנגיש תוכן אמין ואיכותי על תחום ההתמחות שלהם. להעמיק ולהעשיר את חווית התוכן שלכם בנושאים רבים ומגוונים.

תוכלו לשמוע מהורים אחרים על חוויותיהם האישיות מהמטפלים השונים כך שתקבלו חוות דעת אמינה על המטפל בו תבחרו

הרבה פעמים כאשר אנו מחפשים טיפול עבור ילדינו, אנו רוצים לקבל המלצות מהסביבה הקרובה שלנו, אבל לא תמיד רוצים להיחשף, לרוב מעדיפים לשמור על דיסקרטיות. בפרופיל האישי של המטפלים שלנו, תמצאו חוות דעת שנכתבו על ידי הורים אשר היו בטיפול עם המטפל בו אתם מתעניינים. תוכלו לקרוא על החוזקות ועל הייחודיות של המטפל הרלוונטי עבורכם. לפיכך, ההמלצות שתקראו בפרופיל האישי של המטפלים יוכלו לסייע לכם בבחירתכם את המטפל המדוייק עבור ילדיכם.

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן