טיפול בתנועה

קצת על טיפול בתנועה

טיפול בתנועה הוא טיפול שנועד לסייע בביטוי חוויה רגשית באמצעות תנועה. מדובר על סוג של טיפול בהבעה ויצירה והוא דומה מאוד לטיפולים המתבצעים באמצעות אמנות פלסטית, שירה, פסיכודרמה ועוד.
שיטת הטיפול מאפשרת למטופל להקשיב ולהגביר את המודעות לגוף שלו, לחבר את הגוף שלו לעצמו ולאפשר לו להיות בית תומך ומכיל לאישיות שלו ולקשיים שהוא חווה.
למעשה המטופל מביע באמצעות התנועה את כל מה שהוא מרגיש וחווה, כאשר התנועה מסייעת לו לחבר בין התחושות הגופניות, הרגשות, זיכרונות, עיבוד תהליך ועוד. ניתן לעבור תהליך טיפולי עמוק ביותר באמצעות תנועה.

טיפול בתנועה מתאים מאוד לילדים, בני נוער ואף מבוגרים אשר מתקשים לדבר על קשיים או שאין להם יכולת שפתית לדבר או להביא לידי ביטוי קשיים שונים.

אימון ילדים | אימון מתבגרים | הדרכת הורים | טיפול בתנועה | מיומנויות חברתיות
פרדס חנה

אפשרות לטיפול מקוון

תנועה היא חיים. היא גם כלי השלכתי שמאפשר ביטוי לתחושות, רגשות ולמחשבות שלנו ולכן גם מאפשרת שינוי ברבדים האלה וברובד ההתנהגותי.
עוד...

בוצע אימות עבור רעות שלום בלונדר

טיפול במוזיקה | טיפול בתנועה

דסי דוידסקו

בנימינה, גבעת עדה

בנימינה, גבעת עדה

אפשרות לטיפול מקוון

מטפלת במוסיקה ותנועה, טיפול משותף להורה ולילד (טיפול דיאדי), הדרכות הורים,
עוד...

בוצע אימות עבור דסי דוידסקו

טיפול בתנועה

לילך ביתן

תל מונד

תל מונד

אפשרות לטיפול מקוון

בעלת כלים, יכולת וניסיון בבריאות הנפש והגוף בעבודה עם ילדים והוריהם, נוער ומבוגרים במטרה להיטיב את איכות החיים המשפחתית והאישית גם יחד.
עוד...

בוצע אימות עבור לילך ביתן

טוען...

תודה! שמרנו את נתוני החיפוש שלכם.
הזינו את המייל והטלפון שלכם, ואנחנו נעדכן אתכם בהקדם.

לא מצאתם מטפל/ת באזור שלכם?
לחצו כאן כדי לקבל מטפלות ומטפלים אשר עונים לחיפוש שלכם ומקבלים באופן מקוון (בזום)

אימון מתבגרים | הדרכת הורים | טיפול בשיטת CBT
חגור

אפשרות לטיפול מקוון

איתור ערכים שחשובים ושמניעים את המתבגר/ילד , איזה מתבגר חשוב לו להיות וכיצד להתקרב למי שחשוב לו להיות תוך הפרדה קוגניטיבית, קבלה רגשית ושינוי התנהגותי
עוד...

בוצע אימות עבור רויטל אלדר

הדרכת הורים
כפר סבא

אפשרות לטיפול מקוון

במהלך 25 שנותיי כעובדת סוציאלית רכשתי ניסיון רב בתחום הנוער ובגיל הרך. בסקטור הציבורי טיפלתי קלינית (בין היתר בפנימיות ומסגרות חינוכיות) במתבגרים עם מגוון רחב של מאפיינים (קשיים חברתיים, הפרעת קשב וריכוז, משבר גירושין של ההורים, חוסר מוטיבציה, דיכאון וחרדה, מחשבות אובדניות, פגיעות מיניות, יחסים מורכבים בתוך המשפחה ועוד). מעבר לחיבור ראשוני מהיר, חשוב לי לאתר את חוזקות המתבגר ולהחזיר לו את הביטחון העצמי שהוא זקוק לו על מנת להתמודד עם האתגר שעומד בפניו. באמצעות שיח אותנטי, עידוד ושילוב כלים אימוניים, אנו מפליגים אל עבר מטרת הטיפול. מלבד הטיפולים הקליניים כעו”ס, ניהלתי במשך עשור משפחתון לפעוטות עד גיל 3, בו טיפלתי בין היתר בפעוטות עם בעיות התפתחותיות, בעיות בויסות, רגישויות וקשיים שונים. הניסיון המעשי בשילוב עם הידע המקצועי בהתפתחות הילד מאפשר לי הדרכה הורית (לגילאים 0-6) וטיפול (גילאים 3-6 בטיפול ביתי) באופן אופטימלי. כיום, לצד הקליניקה, אני מטפלת פרטנית וקבוצתית בגן תקשורת, מדריכה בו הורים ומרכזת את הסקטור הפרא-רפואי.
עוד...

בוצע אימות עבור מירב לב-כהן

הדרכת הורים | יועצת שינה

מירי גבריאל

נס ציונה וכל הארץ מקבלת בזום

נס ציונה וכל הארץ מקבלת בזום

אפשרות לטיפול מקוון

נעים מאוד, שמי מירי גבריאל, אמא לשניים , ירדן בן 5 יובל בת 3. מדריכת הורים, יועצת שינה ומאמנת ריגשית לילדים נוער ומבוגרים.
עוד...

בוצע אימות עבור מירי גבריאל

הדרכת הורים | טיפול בשיטת CBT

ענבל ממן

פתח תקווה

פתח תקווה

אפשרות לטיפול מקוון

מאמינה שבכל ילד טמונים כוחות ואוצרות. תפקידנו לסייע בגילוי כוחות אלה ובמימושם, על מנת שנוכל לבסס דימוי עצמי חיובי ותחושת מסוגלות.
עוד...

בוצע אימות עבור ענבל ממן

הדרכת הורים | טיפול באומנות

חגית זריף

תל אביב

תל אביב

אפשרות לטיפול מקוון

מתבגרים ומבוגרים בגילאי 12 ומעלה שמעוניינים ליצור באמצעות הטיפול שינוי חיובי בחייהם על רקע התמודדות עם קשיים רגשיים במערכות היחסים שלהם במשפחה או בקבוצת השווים, או בכניסה למסגרות מאתגרות עבורם כמו לדוגמה זוגיות או המסגרת הצבאית. דוגמאות נפוצות בפניה לטיפול הן: בדידות, תחושת חוסר ניראות, תחושת תקיעוץ, חרדות, דימוי עצמי נמוך ומשברים על רקע שינויים ופרידות.
עוד...

בוצע אימות עבור חגית זריף

הדרכת הורים

יעל עופר הראל

קבוצת יבנה

קבוצת יבנה

אפשרות לטיפול מקוון

יעל עופר הראל-עו”ס (MA), פסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית, מטפלת בחרדות, הכנה לפרישה מעבודה, גיל שלישי, הדרכת הורים ובמשפחות עם ילד מיוחד(התמחות באוטיזם). הטיפול יכול להיות דרך ההורים או דרך הילד עצמו ומלווה בהדרכת הורים. אני מאמין: לכל אחד מאיתנו יש צרכים וכוחות. אנו צריכים שיראו את הכוחות והצרכים שלנו, יאהבו אותנו ולא יוותרו לנו,
עוד...

בוצע אימות עבור יעל עופר הראל

טוען...

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן