מנתחי התנהגות

קצת על מנתחי התנהגות

מנתחי התנהגות מציעים סיוע בניתוח ההתנהגות שהיא גישה מדעית אשר מבוססת על מחקרים לגילוי גורמים סביבתיים המשפיעים על ההתנהגות האנושית. כל אדם בכל גיל יכול להיתרם מהעקרונות של ניתוח התנהגות כבסיס טוב ויעיל לשיפור ושינוי חיי היומיום שלו. ניתן למצוא ניתוח התנהגות במסגרות חינוכיות הן בקרב ילדים עם התפתחות תקינה והן בקרב ילדים עם צרכים מיוחדים. מתוך ניתוח ההתנהגות ניתן לגזור את הטיפול המדוייק ביותר עבור המטופל, בהתאם לחוזקות ולחולשות שלו, מתוך התאמה אישית לכל מטופל, וכן יישום תדיר של הטיפול בחיי היומיום.

מנתחי התנהגות

הדר לאפין

רחובות

רחובות

.

נעים להכיר אני הדר, אמא ל 3 ילדים. מנתחת התנהגות ומלווה שילוב לילדים עם אוטיזם עד גיל 6. הגעתי לתחום הטיפול באוטיזם לאחר שנה שבה אצל חמש חברות שלי אובחנו ילדים עם אוטיזם. ככל שלמדתי והתעמקתי הבנתי שהעבודה עם ילדים על הרצף דורשת יצירתיות רבה מכיוון שהליך שעובד עם ילד אחד לא בהכרח יעבוד עם ילד אחר. אני עובדת כמנתחת התנהגות בגן תקשורת מטעם העמותה לילדים בסיכון, מדריכה צוותים חינוכיים ומטפלת במסגרת טיפוליים פרטניים וקבוצתיים. כמו כן, אני מלווה שילובים של ילדים באמצעות הדרכות פרטניות למשלבות. אני רואה בתפקיד שלי זכות גדולה והסיפוק שאני מקבלת בליווי של כל ילד והמשפחה שלו לעבר הגשמת המטרות מרגש אותי בכל פעם מחדש.
עוד...

בוצע אימות עבור הדר לאפין

טוען...

תודה! שמרנו את נתוני החיפוש שלכם.
הזינו את המייל והטלפון שלכם, ואנחנו נעדכן אתכם בהקדם.

לא מצאתם מטפל/ת באזור שלכם?
לחצו כאן כדי לקבל מטפלות ומטפלים אשר עונים לחיפוש שלכם ומקבלים באופן מקוון (בזום)

אבחון דידקטי | אבחון MOXO | אימון ילדים | אימון מתבגרים | אימון לילדים עם הפרעת קשב | אימון נוירופידבק

דנה טל

יבנה

יבנה

אפשרות לטיפול מקוון

אני מאבחנת דידקטית ו-MOXO, מאמנת אישית להעצמת ילדים ונוער, מאמנת נוירופידבק לשיפור הקשב והריכוז, מטפלת בפרחי באך. מומחית באסטרטגיות למידה
עוד...

בוצע אימות עבור דנה טל

הדרכת הורים | טיפול במשחק | מיומנויות חברתיות | פסיכותרפיה

תמר אולמן

הוד השרון

הוד השרון

אפשרות לטיפול מקוון

פסיכותרפיסטית מטפלת בבני נוער, מבוגרים, זוגות, מדריכת הורים ומנחת קבוצות. עובדת שנים רבות עם נוער בסיכון ועוזרת בהתמודדות עם הפרעות התנהגות, ADHD וקשיי גיל ההתבגרות
עוד...

בוצע אימות עבור תמר אולמן

פסיכותרפיה

צבי דולמן

זכרון יעקב

זכרון יעקב

אפשרות לטיפול מקוון

עבורי הפסיכותרפיה הגופנית, היא הגשר והחיבור האישי בין הגוף והנפש. בטיפול מתאפשר דיאלוג עם הקשיים, הקונפליקטים, הרגשות החבויים והכוחות, גם דרך שיח וגם דרך התערבות עם הגוף. התערבות זאת יכולה להיות דרך נשימה, תנועה, מגע, התמקדות בתחושות גוף, ושינוי מנחי הגוף. בתוך השיח פעמים רבות סיפור הגוף והסיפור המדובר נמצאים בפער, שם נמצאים הכאב וההתפתחות. הטיפול מאפשר חיבור בין החוויה הגופנית לרגש, מאפשר להעניק מילים לחוויה הגופנית ולחוות חיות ובהירות. דרך החווית הללו מתרחש השינוי והצמיחה. אצל ילדים ונוער שפת הגוף נוכחת במיוחד על כן ההתערבות הגופנית נגישה ומאפשרת להכיר את הכוחות והרצונות ולתת דרור לביטוי עצמי.
עוד...

בוצע אימות עבור צבי דולמן

אימון מתבגרים | הדרכת הורים | טיפול בשיטת CBT
חגור

אפשרות לטיפול מקוון

איתור ערכים שחשובים ושמניעים את המתבגר/ילד , איזה מתבגר חשוב לו להיות וכיצד להתקרב למי שחשוב לו להיות תוך הפרדה קוגניטיבית, קבלה רגשית ושינוי התנהגותי
עוד...

בוצע אימות עבור רויטל אלדר

הדרכת הורים

גליה לן

תל אביב

תל אביב

אפשרות לטיפול מקוון

שמי גליה. אני עוסקת כבר קרוב שני עשורים בייעוץ והדרכת הורים. קיימת אפשרות לטיפול המשלב הדרכה ואימון פרטני (להורה או לילד/נער). מומחית כבר למעלה מ 15 שנים בהדרכת משפחות מורכבות (פרק ב) לפני במהלך ואחרי תהליכי גרושים. בעלת תואר שני ומוסמכת מכון אדלר.
עוד...

בוצע אימות עבור גליה לן

הדרכת הורים
חדרה

אפשרות לטיפול מקוון

אני מאמינה ביכולת של כל אחד מאיתנו לכתוב סיפור אחר, על אף כל האתגרים ובטוחה שהשינוי מתחיל בבית. מלווה הורים לביסוס מערכות יחסים מיטביות עם ילדיהם.ותיהם המהוות קרקע פורייה עבור הילד.ה לצמיחה, התפתחות, מימוש פוטנציאל ובניית חוסן נפשי ודימוי עצמי חיובי.
עוד...

בוצע אימות עבור נעה סלפטר דקל

טוען...

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן