מטפלים רגשיים או מומחים לילדים ולמתבגרים?

נעים מאוד! אנחנו Indekids ובאנו לחבר בינך 
לבין הילדים והמתבגרים שצריכים אותך!

מה זה Indekids?

Indekids הינה קהילה טיפולית מקצועית למטפלים רגשיים ומומחים לילדים ומתבגרים.

המטרה שלנו היא לחבר בנוחות וביעילות בין מטפלים ומומחים מוסמכים ומקצועיים לבין הורים המחפשים מענה רגשי לקשיים עימם מתמודדים ילדיהם.

מתוך קושי אישי, הבנו כמה קשה להורים בעולם החדש בו אנו נמצאים, למצוא את הטיפול המדויק ביותר עבור ילדיהם.
המבחר העצום שקיים והידע הסותר שנמצאים אי שם ברחבי הרשת, מקשים על החיפוש והבחירה, גורמים לתסכול של ממש בקרב הורים רבים, לעיתים מביאים את ההורים לנטישה של חיפוש אחר טיפול. בכך מתעצמים הקשיים של ילדיהם, ועל פי חוקי הטבע – גם שלהם.

הקהילה הטיפולית המקצועית שלנו בראש ובראשונה נועדה להוות מרחב בטוח, אמין ומקצועי, ובכך לחבר בין הורים המחפשים טיפול לילדיהם, לבין מטפלים ומומחים שיש ביכולתם לתת מענה מדוייק לצרכים ולהתמודדות היומיומית.

חיבורים מוצלחים
מעל 0
מטפלים בקהילה
מעל 0
כבר ביקרו באתר מתחילת השנה
מעל 0
מורן גינדי שפיגל
יועצת חינוכית ומייסדת INDEKIDS
קרן רובנר כהן
מטפלת רגשית באמצעות מוזיקה
הדר יגודה
מטפלת רגשית CBT בילדים ונוער
שחר נוימן
שחר כלבנות מעצימה - העצמה, תקשורת ומנהיגות
ענת אוסרווסר תירוש
יועצת חינוכית מאמנת ריגשית ומדריכת הורים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

הצטרפו אלינו!

לקהילה הטיפולית המקצועית שלנו אנו מקבלים אך ורק מטפלים ומומחים מוסמכים.

לאחר שוידאתם שיש בידכם את תעודות ההסמכה הינכם יכולים להתחיל בתהליך ההרשמה. אתם בונים את הפרופיל האישי שלכם במערכת של Indekids בנוחות ובפשטות.

לאחר שנבדוק את תעודות ההסמכה באופן ידני ונאמת את המידע שהכנסתם, הפרופיל שלכם יעלה לאוויר!

כך אנו מבטיחים שלכל מומחי הקהילה שלנו יש את ההכשרות וההסמכות המתאימות לטיפול בילדים ומתבגרים.

בנוסף, בנינו מערכת נוחה וקלה לחיפוש, כך שהורים רבים המגיעים ל – Indekids יכולים למצוא את המענה הרגשי המדוייק לילדיהם באופן יעיל ונגיש. 

כמה זה עולה?

שמחים ששאלת, זה באמת חשוב!

הרשמה לקהילה הטיפולית הינה בעלות חד פעמית של 69₪ + מע”מ.

פתיחת פרופיל המטפל.ת בקהילה כולל:

הפרופיל האישי שלך בנוי כעמוד אישי משלך בתוך האתר שלנו. יש באפשרותך לכתוב את המסרים החשובים שברצונך להעביר לקהל המטופלים, לדייק את הזהות הטיפולית שלך, כך שהייחודיות שלך כמטפל.ת תהיה מועברת באופן הכי מיטבי ומקצועי שיש. תהיה תמונה שלך, ה’אני מאמין’ שלך, השכלה, המלצות וכן תיבה ליצירת קשר עמך. באמצעות שם המשתמש והסיסמא שברשותך לפרופיל האישי שלך, תוכלי לערוך את הפרטים בעצמך בכל עת.

לאחר בנייה מלאה של הפרופיל האישי, הוא יעלה לאוויר! הפרופיל שלך יופיע בעמוד הראשי של האתר, באופן מתחלף, כך שהחיבור בין קהל המטופלים לבין הפרופיל האישי והמזמין שלך יתבצע באופן נגיש.

כחלק מחברות בקהילה שלנו, אנו נותנים לך את הבמה לכתוב את התכנים אותם הנך חיה ונושמת וכן לצלם סרטונים בעלי ערך רב להורים. כידוע, רשתות חברתיות הן הפלטפורמה הרווחת כיום לשיווק ויצירת קשרים וחיבורים. התכנים יפורסמו תחת תיוגך ופרטי יצירת הקשר עמך.

ביחד עם צוות המומחים שלנו, בנינו מנגנון חיפוש נוח ומדוייק. ניתן לסנן ולבחור מתוך קטגוריות ברורות את הטיפול הנדרש, ובמידה של התאמה יתבצע החיבור בקלות ובנוחות. המטופל משאיר את פרטיו בתיבת ‘יצירת קשר’ בפרופיל האישי שלך.  לאחר קבלת ליד זה למייל האישי שלך, הנך ממשיכה עמו את המסע הטיפולי. על חיבור זה ייגבה מצידנו תשלום חד פעמי בסך 40 ש”ח + מע”מ. 

איזה כיף זה לשמוע מהמטופלים שלך כמה חווית הטיפול עמך הייתה מעצימה וטובה? מעכשיו יש לך את האפשרות לאגד את ההמלצות הללו בפרופיל האישי שלך.  

מי אני?

מורן גינדי שפיגל, בעלת B.A בפסיכולוגיה ו – M.A בייעוץ חינוכי לגיל הרך. נשואה לאוריאל ואם לשלושה ילדים בגיל הרך, ממרכז הארץ. מתמודדים עם גידול ילדים, קריירה, ניהול בית, חיי משפחה ורצון עמוק ואמיתי להצליח בכך ולהיות הורים טובים דיו.   

Indekids צמח מתוך שנים של עבודה במערכת החינוך, הפורמלית והבלתי פורמלית. שנים בהן נראה כי הצורך בחיפוש אחר אנשי מקצוע טיפוליים ורכישת ארגז כלים להתמודדויות מגוונות הולך וגדל. תהיות על קדמת הטכנולוגיה, גירויים אינסופיים, עודף מידע ממקורות רבים ומגוונים הובילו לבניית קהילה טיפולית מקצועית אשר תהווה מקום שקט, בטוח ואיכותי, מאגר מקצועי, חדשני, מתקדם ונוח שבו הורים יכולים למצוא את הטיפול המדוייק ביותר עבור ההתמודדות שלהם ושל היקרים להם מכל – ילדיהם.

משיחות רבות שקיימתי עם מטפלים ומטפלות לאורך השנים, ראיתי כמה גובר הצורך בחיבור בין מטפלים מקצועיים, לבין הורים המחפשים טיפול מקצועי ואיכותי לילדים שלהם בגילאי 0-18. כאשר מטפל בחר ללמוד ולעבור הכשרה רבת שנים בתחום מומחיותו, כל רצונו הוא לפעול מתוך השליחות שלו, להגשים את עצמו, לגעת בנפשות רכות ולכוון אותן לדרכן הפנימית. בלימודי הטיפול השונים לא נרכשים כלים וידע שיווקיים לבניית קליניקה עם מוניטין, ושימורה על המפה. מטפלים רבים מוצאים עצמם עם תחושת הענקה ושליחות שמתקשה לבוא לידי ביטוי ראוי ורווחי. 

מתוך החוויות האישיות שלי הן מהזירה המשפחתית והן מהזירה התעסוקתית, מתוך היכרות עם עולם הטיפול ועם קהילת המטפלים והמטפלות, בחרתי להקים את Indekids, קהילה טיפולית מקצועית של אנשי ונשות מקצוע אמינים ואיכותיים. ליצור מקום בטוח המכיל את כל אנשי ונשות המקצוע המוסמכים לגילאי 0 עד 18, כולם תחת קורת גג אחת בטוחה ומקצועית.

כך, עם המון מחשבה ודיוק, נבנה Indekids. הייחודיות שלנו היא הקלות והנוחות שבה נעשה החיבור בין מטפלים מקצועיים ואמינים, לבין הורים המחפשים מענה טיפולי מדוייק עבור ההתמודדות של ילדיהם. אנשי ונשות המקצוע שהתקבלו למאגר עברו סינון מעמיק ותעודות הטיפול שלהם נבדקו על ידינו בצורה ידנית טרם עלייתם לאתר. אנו רואים חשיבות עליונה בטיבו ובאמינותו של המטפל. כמו כן, בפרופיל האישי שלכם שנבנה בדיוק ובמחשבה רבה, קהל המטופלים שלכם מספר מהחוויה האישית שלו עמכם, וכך אתם זוכים לבנות ולשמר את המוניטין שלכם בקהילה טיפולית מקצועית שזוכה לקידום האיכותי ביותר שקיים במרחב מוגן ובטוח. יצרנו מנגנון קל ונוח המאפשר לקהל המטופלים לתחום ולסנן ע”פ קריטריונים מדויקים ורלוונטיים עבורם, ואפילו כיצד יקבלו החזר כספי עבור הטיפול, דרך קופת החולים או חברת הביטוח הפרטית בה הם מבוטחים. בקיצור, צוות המומחים שיחד איתי ואני, חשבנו פה על הכל!

כמו כן, אנו מאפשרים לכם לכתוב את התוכן אותו אתם חיים ונושמים, להתפרסם ברשתות החברתיות שלנו ובכך להיות חלק פעיל מחיבורים של עולם הטיפול וקהל המטופלים והמטופלות. 

אנו תופסים אתכם כצוות המומחים שלנו, כחלק מקהילה טיפולית מקצועית פורצת דרך במדינת ישראל, ומתוך כך מקשיבים לכם, רואים את הצרכים שלכם, מדייקים, מתייעלים, נבנים ומשמרים ביחד אתכם. הצטרפו אלינו למסע הכל כך חשוב הזה!

שאלות ותשובות

מטפלים רגשיים ומומחים ממגוון תחומים: מטפלים באומנויות, CBT, פסיכותרפיה, הדרכת הורים, כלבנות טיפולית, מאמנות.ים במגוון רחב של שיטות ועוד.

אנחנו בוחרים לצרף לקהילה שלנו בראש ובראשונה מטפלים שהם מקצועיים, כלומר שיש ברשותם את ההסמכות הרלוונטיות לתחומם. אנחנו בודקים את ההסמכות של כל מטפל ומטפלת טרם הצטרפותם לקהילה. לצערינו, יוצא לנו לדחות מטפלים שאין ברשותם את התעודות הרלוונטיות, אך בכל זאת מנהלים קליניקה פרטית בה הם מקבלים ללא אישור של מוסד לימודי כלשהו. חשוב מאוד להגיד שאנחנו לא נותנים את הבמה למטפלים ומאמנים ללא ההכשרות הרלוונטיות.

אני מורן, אמא לשלושה ילדים ויועצת חינוכית במקצועי. במהלך הקריירה המקצועית שלי יוצא לי לעבוד עם הורים, מטפלים, מוסדות ורשויות שונות. במהלך שנות העבודה שלי זיהיתי את הצורך במקום בטוח, נגיש ונוח שבו הורים יכולים לקבל מענה מדוייק לקשיים של ילדיהם, ומתוך כך הקמתי את קהילת INDEKIDS. אנחנו בשלב הצמיחה והבנייה שלנו, ויש לנו תוכניות גדולות לקהילה! סדנאות במגוון תחומים, אפשרות לתת את הבמה החברתית שלנו להכרה של מטפלים שונים, הרצאות, יוזמות שהן תרומה לקהילה ועוד. כמובן שאנחנו תמיד שמחים לשמוע מכם, גם מטפלים וגם הורים – מה הייתם שמחים לקבל מקהילת INDEKIDS.

כן כן, גם אליכם אנחנו פונים, מטפלים יקרים עם קליניקה מלאה! נקביל את זה רגע לעולם המוזיקה – זמר מפורסם שממלא הופעות, בראש מצעדי ההשמעה – עדיין חשוב לו להתראיין, לחיות את עולם הפרסום. למה? כדי להישאר בתודעה, לתת מהתכנים שלכם למישהו אחר שצריך, להיות שם עבורו, גם אם זה ברשימת המתנה, לכתוב ולפרסם מאמרים בפלטפורמה שמקבלת חשיפה רבה. זה תמיד מבורך להיות חלק מקהילה מקצועית שנותנת מענה תמידי להורים המחפשים טיפול לילדיהם.

מהסיבה שחשוב לנו להיות ממוקדים, חשוב לנו לעשות סדר בעולם כל כך חשוב, שיש בו צורך מאוד גדול. הורה שמחליט לפנות לטיפול עובר תהליך. תחילה, מופיע הקושי שבגינו מבין ההורה שיש לפנות לאיש מקצוע. עבור רוב ההורים שלב זה הוא לא פשוט. לאחר מכן, מגיע שלב החיפוש אחר הטיפול המתאים.  המטרה שלנו היא למקד אתכם, להביא אתכם למקום בטוח שבו יש רק מטפלים מוסמכים לילדים. חשוב לנו להיות מדויקים ולתת מענה מהיר ונגיש ביותר לצורך. 

אנחנו לא דורשים מכם התחייבות כיוון שאנחנו רוצים לייצר הרמוניה, קהילה, שניתן ללמוד אחד מהשני ולהיות שם אחד בשביל השני. אנחנו רוצים איתנו מטפלים ומומחים שמאמינים במיזם שלנו ורוצים להיות חלק.

בקהילה הטיפולית המקצועית שלנו, כל מטפלת או מומחית בונה לעצמה פרופיל אישי מקצועי

תגידי, כמה רחוקים עולם הטיפול מעולם השיווק? התשובה ברורה, נכון? עם זאת, בפתיחתה של קליניקה פרטית, בנייתה ושימורה, נולד בך גם הצד המשווק, זה שלא הכרת, שאת אולי פחות מתחברת אליו, אבל מה לעשות – נדרשת אליו. על כן, אנחנו כאן עבורך, יד ביד! לאחר קבלה לקהילה הטיפולית המקצועית שלנו, הפרופיל האישי שלך עולה לאויר. אנחנו חוסכים לך עבודת תכנות ובניית אתר שיכולה להגיע לסכום של אלפי שקלים, וזאת לפני הוצאות של שיווק וקידום. בניית הפרופיל נעשתה עם מחשבה רבה, אנחנו מדייקים כל הזמן את הפרופיל שלך, ביחד איתך, בכדי שהמסרים שחשוב לך להעביר לקהל המטופלים שלך יגיעו בדיוק ובביטוי המירבי. פירוט ההתמחות שלך, ‘האני מאמין’ שלך, הדגשים שלך להצלחת הטיפול ולהבאת המטופלים שלך לרווחה נפשית ועוד. יש לך את המקום לכתוב בפירוט רב ולהוציא את הזהות הטיפולית שלך החוצה. כמו כן, בפרופיל שלך ישנה אפשרות להשארת פרטים וליצירת קשר עמך. פרטי המטופל מגיעים למייל האישי שלך כליד, ומשם את ממשיכה איתו את המסע הטיפולי. 

הצטרפות לקהילה טיפולית מקצועית של מגוון תחומים הנוגעים בעולמם של ילדים, מתבגרים והוריהם

למדת ועברת הכשרה מקצועית, הן תיאורטית והן מעשית במשך שנים ארוכות. בחרת ללמוד מקצוע טיפולי מתוך שליחות ומתוך הרצון לגעת בנפשם של מטופלים. כמה זה חשוב להיות חלק מקהילה שמשתייכים אליה מטפלים ומומחים מקצועיים בדיוק כמוך!

להיות יחד תחת אותה קורת גג אחת, ליצור קשרי עבודה, ללמוד אחד מהשני, להעמיק את הידע ולהיות בתנועה, למידה וצמיחה מתמדת.

אימות דיגיטלי לאחר בדיקת ההסמכות הרלוונטיות

בעולם החדש, לצערינו, ניתן למצוא לא מעט אנשים שלקחו קורס אחד או שניים, אינם נדרשו להכשרה מעשית בשטח, והופ – מכתירים עצמם כמטפלים, ‘נוגעים’ בנפשות רכות כשאינם מוסמכים לעשות זאת. ואילו את למדת שנים רבות, עברת הכשרה מעשית, הובלת תהליך משמעותי תחת פיקוח של גורם לימודי מוסמך, ובשוק לא תמיד ניתן לראות את הבידול שלך. בכדי להתקבל לקהילה הטיפולית המקצועית שלנו, הנך נדרשת לצרף את ההסמכה הרלוונטית שלך, את תעודות התואר ואת התעודות הטיפוליות להן את זכאית. רק לאחר שאנו מוודאים באופן ידני שהן ניתנו לך לאחר שעברת את ההכשרה המתאימה וממוסד מוכר, אנו מאפשרים את הצטרפותך לקהילה.

חשיפה רחבה לקהל המטופלים המדויק לך באמצעות מנגנון חיפוש

כמה פעמים יצא לך לשוחח טלפונית או להתכתב ארוכות בוואטסאפ עם מטופל פוטנציאלי, לספר ולשווק את עצמך – ואיפשהו במהלך השיחה הבנתם שאין כאן התאמה מדויקת לצורך?

מנגנון החיפוש היעיל שלנו נבנה עם המון מחשבה ודיוק, בעזרת מיטב המוחות. אנחנו חושבים, מתנסים, מדייקים ומתייעלים כל הזמן כך שהחיבור בין ההורים המחפשים טיפול לילדיהם לבינך יתבצע בנוחות המירבית, בהתאם לסינון החיפוש המדויק אותו הגדירו. 

האם המטופל שלך זכאי להחזר כספי עבור הטיפול עמך?

אנו יודעים שהצורך בטיפולים עולה וגובר, העולם החדש מביא איתו מודעות גדולה יותר לטיפול, ההורים חוקרים ובודקים את הקשיים של ילדיהם וכך עולה חשיבות הטיפול בקשיים של ילדיהם בעודם צעירים. עם זאת, מדובר המון על יוקר המחייה וגידול ילדים במדינת ישראל, משפחות רבות אינן מסוגלות לשלם עבור טיפולים רבים. במידה ותהיה להן אפשרות לקבל החזר כספי עבור הטיפול עמך הן כמובן יבחרו באפשרות הזאת. בפרופיל שלך, את מסמנת האם הנך עובדת עם אחת מקופות החולים. בנוסף, לכל חברות הביטוח הפרטיות יש את הזכאות להחזר כספי עבור טיפולים לילדים ולמתבגרים, בהתאם לפוליסה האישית של כל מטופל. באפשרותך לבדוק עם חברות הביטוח הפרטיות את תנאי ההחזר עבור הטיפול עמך, ולספר על כך בפרופיל האישי לקהל המטופלים שלך. כמו כן, בפרופיל שלך יופיע קישור ל”הר ביטוח”, וכך כל הורה יוכל לבדוק בקלות ומהירות את תנאי הפוליסה שלו. נכון, זה דורש ממך קצת עבודת מחקר בתחום, אבל המידע הכל כך חשוב הזה שתגלי עכשיו ילווה אותך שנים קדימה, יביא מטופלים רבים ליצירת קשר עמך, ויכה שורשים באינטראקציה שלך עם המטופל, שכן בדקת וחקרת עבורו כיצד יוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר, ובו זמנית לקבל עליו החזר כספי על פי זכאותו.

המטופלים שלך כותבים עליך בפרופיל האישי שלך, ובכך מעניקים לקהל ההורים חווית 'מפה לאוזן'

כמה פעמים קיבלת תגובות טובות והן נשארו רק אצלך? וואטסאפים כייפים כאלה שהתחשק לך לשתף עם כל העולם? איזה כיף שהורים מספרים לך כמה משמעותי השינוי שהצלחת להוביל אותם אליו? איזה כיף זה לשמוע שהמטופל שלך ציפה כל השבוע למפגש עמך? בפרופיל האישי שלך הורים יוכלו לכתוב על חווית הטיפול עמך ועל הייחודיות שלך. הורים רבים שמחפשים טיפול לילדיהם רוצים לקבל המלצות מהסביבה הקרובה שלהם, אבל לא תמיד רוצים להיחשף, לרוב מעדיפים לשמור על דיסקרטיות. לפיכך, ההמלצות שיקראו עליכם בפרופיל האישי יוכלו לסייע להם בבחירתך כמומחית המדוייקת להם. כך נוכל לחבר בין מטופלים בעבר/הווה לבין מטופלים פוטנציאליים. מחווה זו תאפשר לך לבסס ולשמר את המוניטין שלך, וכן ליצור חיבורים מפרים.

כתיבת תוכן עדכני עבור קהל המטופלים וכן העמקת חווית הטיפול עמך

כידוע, ברשת יש המון מידע. פעם היינו צריכים לקרוא ספרים, לשאול אוטוריטות בתחום – היום, בעולם החדש, כל המידע נגיש ופרוס לפנינו ברשתות חברתיות, מנועי חיפוש, קבוצות פייסבוק ייעודיות, קבוצות וואטסאפ ועוד. לעיתים, כל כך הרבה מידע בכל כך הרבה מרחבים וירטואלים. אנחנו מציעים לך, כמומחית בקהילה, לכתוב את התוכן אותו את חיה ונושמת, לייצר הזדמנות לקהל המטופלים שלך להכיר אותך יותר, לתרום לקהילה הטיפולית המקצועית מהידע הנרחב שלך, להנגיש תוכן אמין ואיכותי על תחום ההתמחות שלך, להעמיק ולהעשיר את חווית התוכן של קהל המטופלים.

שיווק וקידום הפרופיל שלך לקהל הייעודי שלך

צוות Indekids המסור אמון על שיווק האתר למטופלים, הן באופן אורגני והן באופן ממומן בכל המדיות העדכניות בשוק. עם המון עבודה של מחשבה, דיוק, יצירתיות ומקצועיות שיווקית אנו מגיעים לקהל היעד המדוייק עבורך. חשוב לציין שהקשר ביננו הינו אקטיבי ונדרש ממך שיתוף פעולה בהעלאת תכנים, כתיבה, סרטונים בדרך נעימה של חשיפה והכרת הזהות הטיפולית שלך.

תודה! ממש בעוד מספר רגעים תועברו למסך הבא
נא לא לרענן את העמוד

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן