רחלי סגל

מוסמכת בהדרכת הורים פרטנית, בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי עם וותק של 15 שנים כיועצת חינוכית במערכת החינוך

הדרכת הורים
תואר שני בייעוץ חינוכי, הסמכה בהדרכת הורים לאנשי טיפול מטעם מכון אדלר. בשנה הבאה מתחילה לימודי פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית.
הורים
איגוד היועצים החינוכיים
200-400 ש"ח
60 דקות
שרון
הרצליה

יום אחד זה יקרה, בלי שנרגיש, משהו ישתנה, משהו ירגע בנו, משהו יגע בנו ולא יהיה ממה לחשוש

מאמינה בהקשבה לאנשים כמו שהם. מלווה את מטופלי למסע פנימי בעזרת כלים מהליווי הרוחני, מיינדפולנס ודמיון מודרך
עוד...
התוכן המוצג בעמוד זה הינו באחריות המטפל בלבד!

רוצים ליצור קשר עם רחלי סגל?

עוד על רחלי סגל

נעים מאוד, אני רחלי סגל, נשואה ללירון ואמא לשתי בנות 22 ו - 18, יועצת חינוכית עם וותק וניסיון של 15 שנים. במהלך עבודתי במערכת החינוך הנני מלווה תהליכים עם תלמידים, הורים וצוותי חינוך. אני נחשפת ומלווה אירועים על כל הקשת, מורכבויות ואירועים חריגים בתחומי קשב וריכוז, מיניות, התמודדויות חברתיות ועוד. ב - 12 השנים האחרונות הנני יועצת מובילה בצוות במחוז תל אביב, מלווה קבוצות רגשיות, הדרכות הורים, הדרכות צוותים בנושאים מגוונים, ומובילה תהליכים רגשיים אשר נועדים לתת מענה למגוון רחב של התמודדויות. אני מאמינה בהקשבה לאנשים כמו שהם. מלווה את מטופליי ויוצאת עמם למסע שמטרתו להגיע לתובנות באמצעות התבוננות, צניעות, הקשבה, אמפתיה, הכלה, מיינדפולנס ודמיון מודרך. אני נושאת בארגז הכלים שלי אלמנטים מהליווי הרוחני. הצטרפו אליי למסע שבו נעבד יחד במפגשים את ההתמודדויות שלכם, ונבנה מענה מתאים ומדוייק לצרכים שלכם. כחלק מדרישות התפקיד שלי כיועצת חינוכית, אני משתלמת ומתפתחת מקצועית כל שנה. בארגז הכלים שלי בין השאר כלים מהתוכניות הבאות: לימודי תעודה (שנתיים) מאוניברסיטת תל-אביב במסלול, "בשביל הרוח- כלים מתוך הליווי הרוחני". השתלמות תלת שנתית בתוכנית, "חוסן- אתגרי חיים". התמקדת בהתמודדות ילדים, הורים וצוותים חינוכיים עם משברים יום יומיים מתוך גישה של “חיסון לדחק”. השתלמות בתוכנית, "לגעת מבעד לשריון" של ד"ר צ'סנר. מתמקדת במענים לקשיי קשב וריכוז עם דגש על ההבנה כיצד ניתן לחיות אתה כמשפחה. השתלמויות נוספות: פסיכודרמה וציורי ילדים. מתחילה לימודי פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית.

המאמרים של רחלי סגל

מטופלים ממליצים

מטופל/ת מרוצה
רחלי בעלת יכולת הבנת מסרים גלויים וסמויים, יכולת התמודדות עם אתגרים ומציאות משתנה, מבינה ומכירה את עולמו של הילד.ה תוך התייחסות אישית והתאמה לצרכי הילד.ה והמשפחה.
מטופל/ת מרוצה
תודה על כך שאת שם בשבילינו. עזרתך ואוזנך הקשבת מסייעים לנו להתמודד עם החוויות הלא פשוטות שאנו עוברים. את העוגן שלנו בטירוף היומיומי - תודה!
מטופל/ת מרוצה
קצרה היריעה מלהביע את הערכתינו ותודתינו על הליווי, האכפתיות והדאגה מהלב. תודה על כך שאת מאמינה בבן שלנו לאורך כל הדרך!

ביקרתם אצל רחלי סגל?
כתבו המלצה:

*ההמלצה תעלה לאתר עם שמכם רק אם תאשרו זאת

שם הממליצ/ה *
שם הממליצ/ה (מוסתר) *
תוכן ההמלצה *

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן