מור כבודי

נעים להכיר, אני מור , בת 41, אמא לנגה ותמר, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A) מאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בייעוץ חינוכי בהתמחות בגיל הרך (M.A) מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף מדריכת הורים לילדים ומתבגרים בגישת אדלר.

הדרכת הורים
B.A בפסיכולוגיה M.A ייעוץ חינוכי עם התמחות בגיל הרך
ילדים | מתבגרים | נוער | הורים
200-400 ש"ח
60 דקות
מרכז
תל אביב

"כדי שבני אדם ירגישו טוב ויהיו טובים אל עצמם ואל אחרים הם מוכרחים להכיר בכך שהינם בעלי ערך, אהובים, רצויים ונחוצים" (א.אדלר)

מאז ותמיד אני עוסקת במערכת החינוך מכשירה ומלווה צוותי חינוך, הורים וילדים בטווח רחב של גילאים ובסוגיות שונות. החל מעבודה פרטנית, הנחיית קבוצות, העברת סדנאות והרצאות. בהדרכה אני משלבת כלים מתוך עולם הפסיכולוגיה חיובית ופיתוח החוסן הנפשי להתמודדות מיטיבה עם אתגרי ההורות תוך הבנה והכלה של צרכי ההורים והמחנכים איתם אני עובדת.
עוד...
התוכן המוצג בעמוד זה הינו באחריות המטפל בלבד!

רוצים ליצור קשר עם מור כבודי?

עוד על מור כבודי

כולנו רוצים להיות ההורים הטובים ביותר עבור ילדנו. לצד רגעי הנאה ואושר, אנו נתקלים במצבים מורכבים שמאתגרים את ההורות שלנו. שיח שגרתי עם הילדים יכול להתפתח למאבק כח או סחבת מתמשכת. לאורך הדרך עולות שאלות כמו האם אני הורה מספיק טוב? האם אני מצליח להבין את ילדיי? האם הצלחתי לתת להם מענה רגשי? האם אני מקדם אותם אל עבר הבוגרים שאני רוצה שיהיו? ברוב המצבים אין כללים ברורים וילדים לא מגיעים עם מדריך צמוד. לעיתים מה שהתאים עם ילד אחד לא מתאים אם ילד אחר, ומה שסייע בעבר לא בהכרח מסייע היום. זה עלול להוביל להרבה סימני שאלה ובלבול. חלקנו אף מרגישים מותשים ואובדי עצות ושואפים להבין את הילדים שלנו טוב יותר. אם יש לכם התלבטויות הקשורות לילדכם, לעצמכם או לגבי ההתנהלות המשפחתית, אני מזמינה אתכם למסע חשוב אל הורות מודעת, יוזמת ומובילה שתאפשר לכם לבחון מחדש ולבחור מחדש, את סגנון ההורות המתאים לכם לצד מגוון רחב של כלים פרקטיים המעודדים צמיחה והתפתחות ליצירת מערכת יחסים בריאה במשפחה.

המאמרים של מור כבודי

מטופלים ממליצים

עדיין אין לי המלצות. כתבו אתם את ההמלצה הראשונה!

ביקרתם אצל מור כבודי?
כתבו המלצה:

*ההמלצה תעלה לאתר עם שמכם רק אם תאשרו זאת

שם הממליצ/ה *
שם הממליצ/ה (מוסתר) *
תוכן ההמלצה *

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן