מוריה קמחי

מטפלת רגשית באמצעות כלבים- טיפול בחרדות, פחד מכלבים, התערבות במצבי משבר. התאמת כלב חדש למשפחה, שילוב כלב ותינוק חדש, שילוב כלב תרפיה בבית.

כלבנות טיפולית
תואר ראשון בעבודה סוציאלית, לימודי כלבנות טיפולית, מאלפת כלבים מוסמכת.
ילדים | מתבגרים | נוער
200-400 ש"ח
50 דקות
שרון
הוד השרון, רעננה, כפר סבא, תל אביב, רמת גן
עברית | אנגלית

הכלב מארלי העניק לנו מתנה - מתנה שלא תסולא בפז, ועם זאת היא ניתנה לנו בחינם. הוא לימד אותנו את אמנות האהבה ללא תנאי. איך מעניקים אותה, איך מקבלים אותה. במקום שבו קיים דבר כזה, כל השאר כבר מסתדר בעצמו. -ג'ון גרוגן, מארלי ואני

בשנים האחרונות נעשה שימוש משמעותי יותר בכלבים ככלי טיפולי יוצא דופן באיכויותיו. כלבים נחשבים למטפלים מצוינים כי הם ניחנו ביכולת לתקשר, לעורר רגשות ולהסיר מחסומים רגשיים. בעבודה הקבוצתית והפרטנית הכלב הינו כלי להגיע לליבו של המטופל. המטופלים נהנים מיכולת התגובה הספונטאנית והמיידית של הכלבים. הקבלה ללא תנאי, המגע והקשר הבלתי אמצעי מעוררים אמון, אמפתיה והזדהות, ומאפשרים למטופל לעבור ולהתמודד עם תהליכים רגשיים באופן חוויתי במיוחד, תוך חיזוק הביטחון והדימוי העצמי. טיפול באמצעות כלבים מתאים למגוון גילאים ואוכלוסיות ומטרות הטיפול, הכלים הטיפוליים ואפילו הכלבים מותאמים אישית לצרכי המטופל ולשלב בטיפול.
עוד...
התוכן המוצג בעמוד זה הינו באחריות המטפל בלבד!

רוצים ליצור קשר עם מוריה קמחי?

עוד על מוריה קמחי

שמי מוריה קמחי, עו"סית מטפלת באמצעות כלבים ומאלפת. חובבת כלבים ותיקה, אמא לצומי ובמבה הכלבים והשותפים לעסק, וליולי שנולדה לעולם מלא פרווה, ליקוקים ואפים שנדחפים לה לאוכל :) אני מאמינה שניתן ללמוד דברים רבים מהתקשורת עם הכלב ומהדרך בה הוא מונע לפעולה, ואף ליישם בחיי היומיום שלנו. למשל, תקשורת מקדמת, סבלנות, אמפטיה ותחושת אחריות. בנוסף, העבודה עם הכלב תורמת להעלאת הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות. *שילוב כלב במשפחה* - איתור של הכלב המתאים ככלב משפחה או כלב אישי לילד/ה הזקוקים לתמיכה רגשית. חינוך בסיסי, עבודה עם בני הבית הצעירים על התנהגות, סדר יום וקבלת אחריות על הכלב. המפגשים מתקיימים בבית המשפחה, בפארקים בסביבה או בקליניקה.

המאמרים של מוריה קמחי

מטופלים ממליצים

עדיין אין לי המלצות. כתבו אתם את ההמלצה הראשונה!

ביקרתם אצל מוריה קמחי?
כתבו המלצה:

*ההמלצה תעלה לאתר עם שמכם רק אם תאשרו זאת

שם הממליצ/ה *
שם הממליצ/ה (מוסתר) *
תוכן ההמלצה *

בימים אלו INDEKIDS כאן עבורכם, כל הדרך אל האור

אנו עובדים במרץ על חיבור בין מטפלים לבין אלו שזקוקים – ילדים, מתבגרים, בוגרים, הורים – כולם!
מכירים מטפלים רגשיים (בייחוד מומחים בטראומה ומצבי קיצון)?
מכירים כאלו הזקוקים לטיפול?
הפנו אותם לכאן,
אנחנו נעשה הכל במהירות וביעילות על מנת לחבר!

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ 0507022225

דילוג לתוכן